Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet jó szakember orvost/...

Hol lehet jó szakember orvost/magánrendelőt találni ahol sok a jó visszajelzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval többrétegű a probléma és egyébként nem nekem szól, egy barátomat szeretném kisegíteni de leírom részletesebben.


Gyomor és emésztési problémákról lenne szó.


Tudnátok Budapesten olyan rendelőket vagy olyan oldalakat/fórumokat mondani ahol lehet találni jó szakember orvosokat akik jól értenek a munkájukhoz, kedvesen viselkednek az emberekkel és sok jó visszajelzéseik vannak? Lehet fizetős is meg magánrendelő is.

Már próbálkoztam keresni a Google-ből de a legtöbb helyen eléggé megoszlanak a vélemények vagy épp ilyen 3 csillagos hely sok panasszal és stb. nincs az, hogy mondjuk 90%-ban pozitív.



Mit lehet tenni ha az illető nem akar orvoshoz menni, mert már nagyon sok rossz élménye volt velük, sokszor rosszul bántak vele és nem bízik bennük? Én arra gondoltam ha kerül egy jó aki hozzáértő, kedves és vannak jó visszajelzései akkor talán interneten keresztül ha felvenné a kapcsolatot a barátom vele és akár már online tudna ajánlani az orvos ezt azt ami segítene neki akkor lehet elkezdene bízni benne és el is menne hozzá, más módot nemnagyon látok, mert tényleg nem bízik már senkiben amit meg is tudok érteni.


Köszönöm a válaszokat.



#Budapest #orvos #szakember #magánrendelő #pozitív visszajelzések
2021. júl. 29. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni abszolút megbízható forrást. Maximum az ismerősök véleménye. A legtöbb ember nem ad visszajelzést, illetve nagyobb arányban írják meg azok, akik elégedetlenek valamiért (az meg nem derül ki, hogy jogos/valóban úgy történt), de nem fogja mindenki más leírni, hogy "minden rendben volt".
2021. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!