Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell beutaló ebben az esetben...

Kell beutaló ebben az esetben a kórházba?

Figyelt kérdés

Szóval fül orr gégészeten javasolták a mandulaműtétet.

Most kaptam időpontot a kórházba. Kérdés, kell nekem beutaló a háziorvostól ebben az esetben?

Mert ugye az ambuláns lapomon ott van hogy javasolt a műtét.


2021. aug. 2. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2021. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ki kérte az időpontot?

Elvileg nem kell, de olyan káosz van mindenhol, hogy kérdezz rá, hogy a javaslat alapján ellátnak-e. Lehet, hogy van amúgy e-beutaló.

2021. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma telefonáltam időpontért. Kérdezte hogy van e beutalóm. Mondtam hogy kérek ha kell, de a fül orr gégészeten az ambuláns lapomon rajta van az ajánlás a műtétre. Lecsekkolta és utána mondta hogy akkor mikor menjek. Viszont nem mondta hogy akkor ez elég vagy kérjem a beutalót. :D
2021. aug. 2. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből az következik hogy akkor nem kell.
2021. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok benne biztos mert egy kicsit félrebeszélt. Először azt mondta hogy csütörtök reggel menjek, utána meg azt hogy akkor 4.én reggel (tehát szerdán).
2021. aug. 2. 16:22
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ja, akkor nem kell beutaló. Szabály szerint nem kell külön beutaló, ha az ambuláns lapon van utalás a kért vizsgálatra vagy valamilyen ellátásra.
2021. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!