Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Napi egy 1 x kötéssel az mit...

Napi egy 1 x kötéssel az mit jelent? Arcomon lett egy bőrtályog, és hólyagos.

Figyelt kérdés
Kaptam egy krémet amit fel kell tenni. De kaptam egy folyadékot is, amit pamacsara kell önteni, és le pamacsolni felületet. De ha napi kétszer kell pamacsolni, akkor kötést le kell vennem, majd mikor le pamacsoltam, újra ugyan azt vissza tenni? Bár akkor az kettőnek számít, mert ugye krémet le kell mosni. Vagy estére gondolhattak, a napi 1x-szerivel? Rövid távú memóriám és sajnos el felejtettem, pontosan mit is mondtak, mire haza értem. És nem tudom el dönteni, melyik a helyes, az hogy este kell le ragasztani, vagy nappal.

2021. aug. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a kötést visszatenni, csak akkor ha nincs rajta váladék.

Kezelni 2x kell, akár reggel-este. Kötéscsere mindig ugyanakkor. Mikor cserélted először? A többi cserét ahhoz kell igazítani.

2021. aug. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerdán 13 óra körül tették rá, és mondták egy napig hagyjam rajta. Majd másnap le vettem, és csak folyadékkal tisztítottam, és csak este raktam fel a kötést. Majd a tablettát egy fél edény vízbe kell tenni, és ha fel oldott pamacsot át áztatni, és azzal le tisztítani, majd egy másik pamacsara kell önteni egy másik fajtát. Csak krém nagyon rajta marad, így szerintem le kell mosni, és csak utána kell rá pamaccsal tisztítani.
2021. aug. 7. 11:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerdán 13 óra körül tették rá, és mondták egy napig hagyjam rajta. Majd másnap le vettem, és csak folyadékkal tisztítottam, és csak este raktam fel a kötést. Majd másnap ismét, a tablettát egy fél edény vízbe kellett tenni, és ha fel oldott pamacsot át áztatni, és azzal le tisztítani, majd egy másik pamacsara kell önteni egy másik fajtát. Csak krém nagyon rajta marad, így szerintem le kell mosni, és csak utána kell rá pamaccsal tisztítani. Elsőt nem jól írtam.
2021. aug. 7. 11:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Spir salic napi kettő arcra. Cream: Samberger napi 1x kötéssel. Ezek a gyógyszerek. Csak ha le veszem kötést, a krém rajta marad azon részen, és akkor így le kell mosni, mert felesleges a krémes részre rá pamacsolni a folyadékot. Ezért gondoltam arra, például, reggel le kell pamacsolni, majd este még egyszer, és este csak kötést rá krémmel. Majd ismét le mosni krémes részt, és újra folyadékkal kell, le tisztítani napi kétszer, és este újra krém és kötés. Igazából ennek az lenne célja, hogy ki fakadjon, és be gyógyuljon. De eddig nem tűnik úgy, mint ha ki akarna majd fakadni. És csütörtökön kell vissza menni, kontrollra.
2021. aug. 7. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A spir. salic, szaliciles alkohol, ami szárít (mindkét hatóanyaga).

A Samberger krémet nem ismerem, sőt ráguglizva sem lettem okosabb.

Én annyit tudok, hogy régebben a furunkulus, karbunkulusokra szintén szárító Lassar pasztát tettünk, vagy rózsaszín Lassart.

Az érleléshez pedig párakötést, de ahhoz mindig kellett egy nylon darabka is, épp ahhoz, hogy az elváltozás dunsztban legyen, és megérjen.


[link]


DE megsúgom neked, a sima, nyers paradicsom szeletet alkalmazva a párakötésben, általában egy nap alatt összehúzza, egy helyre gyűjti neked a gennyet úgy, hogy könnyebben lehet eltávolítani a sebből. A paradicsom savas, tehát kicsit csíp is, de a dunszt alatt, egész nap szívja a furunkulusból a gennyet. Én sem akartam elhinni, amikor először hallottam, de azóta többször is próbáltam, és működik!

2021. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok nyers friss gyümölcs facsartlé limonádé sok viz ivasa serkenti a bőrképzest vérfrissülést . Ez alap , test pl agy 905 víz . Ezt kell potolni , nem amikor teljesen kiszaradunk sem amikor szomjasak vagyunk meg sarga a vizelet . Az már a bajok jelei ...
2021. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!