Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sportorvosi vizsgálat hogyan...

Sportorvosi vizsgálat hogyan zajlik? REV miatt kell csináltatnom.

Figyelt kérdés
Meddig kell levetkőzni? Miket fognak nézni?

2021. aug. 8. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Bár ez foci, de szerintem megegyeznek a sportorvosi vizsgálatok. A 3as, 4es válaszokat vedd csak figyelrlembe

2021. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A lónak?
2021. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Díjugrató?

Én hivatalos kórházi sportorvosnál voltam. Mindenhol így kéne nézzék elvileg (valahol elhagynak valamit).

Bemész, kérnek vizeletmintát (rá kell pisilni egy indikátor papírcsíkra), ránéz, és ha látja hogy no problem akkor kidobod. Ezután EKG és vérnyomásmérés, látásvizsgálat (nekem a színtévesztős vizsgálatot nem kértek, de lehet valahol kérik) .

2021. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3mas vagyok. Az EKGhez a pólót kell levenni, melltartó maradhat. A többihez nem kell vetkőzni, a vizelettel kiengednek a wcre nyilván.
2021. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez komoly. jogosítvány pont ugyanennyi.
2021. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!