Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valami természetes gyomorv...

Van valami természetes gyomorvédő? Lentebb kifejtem a teljes sztorit

Figyelt kérdés

Sajnos legalább 3 hónapja szenvedek derékfájással. Elvileg lumbágóm van.

Első héten azt ajánlotta a háziorvosom, hogy pihentessem. Megtörtént, nem javult. Hétvégére annyira fájt, hogy felmentem az ügyeletre. Ott kaptam 3 injekciót. Nem javult. Másnap mentem a háziorvosomhoz, felírt 1 hétre injekcióra. Letudtam, nem javult. Elküldött röntgenre, nincs sérvem meg semmi. Ezután elmentem magándokihoz (reumatológus) ott az első héten kaptam 2x3 injekciót amitől jobb lett + írtak fel gyógyszereket.

2x1 Flector port kell szednem, 2x1 Doretát illetve esténként 1 szem valamit (nem emlékszem rá, most meg dolgozom, nincs nálam)

Tegnap visszamentem, elmondtam, hogy addig nem éreztem a fájdalmat amíg szedtem a gyógyszereket. (ugye időközben elfogyott..) így tegnap megint kaptam 3 injekciót illetve ugyan ezeket a gyógyszereket..

Nos..én sose szedtem gyógyszert csak nagyon végszükségben.. ezek pedig szerintem elég erős gyógyszerek, tudnátok ajánlani valami természetes cuccost ami megakadályozza, hogy ezek a hülye gyógyszerek kicsinálják a gyomrom?

Előre is köszi szépen a segítséget.



2021. aug. 13. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Van többféle joghurt, kefír, stb. pl., azok mind ilyenek.
2021. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a főtt krumpli, krumplipüré bevonatot képez és megvédi.

Amúgy átementileg Ulcogant szirup, csak addig kéne, amíg ezek a szerek hatnak, de együtt biztos nem szedhető egyszerre, mert a felszívódásukat is gátolhatja. Olvass utána vagy kérdezd meg a dokit.

2021. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!