Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatod magad valamelyik...

Beoltatod magad valamelyik covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

Szeretném látni hogyan állnak most az emberek ehhez a kérdéshez.

Sok dologra jó lenne még szűrni. Pl nem, életkor, betegség van-e, van elhunyt a családban covid vagy vakcina miatt..honnan tájékozódsz,

szóval, hogy ki miért igen, és aki nem , miért nem. Ha van kedved, írd le kommentben.

Mindenkinek zöld kéz megy, választól függetlenül. Csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm szépen!



2021. aug. 15. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Beoltatom/beoltattam magam. Felsőfokú végzettségű vagyok.
Beoltatom/beoltattam magam. Középfokú végzettségű vagyok.
Beoltatom/beoltattam magam. Alapfokú végzettségű vagyok.
Beoltatom/beoltattam magam. Szakmunkás végzettségű vagyok.
Nem veszem fel az oltást. Felsőfokú végzettségű vagyok.
Nem veszem fel az oltást. Középfokú végzettségű vagyok.
Nem veszem fel az oltást. Alapfokú végzettségű vagyok.
Nem veszem fel az oltást. Szakmunkás végzettségű vagyok.
Nem veszem fel az oltást. Nincs vegzettségem.
Szakmabeli vagyok. Még nem oltattam be magam.
80 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, belotattam magam. Nálunk a családba csak a nagynéném volt férje hallt meg. Számomra egyfajta biztonságot ad. A mamámék már megkapták a 3. oltást, én egyenlőre nem láttom szükségét. :)
2021. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Addig nem oltatom be magam, amíg el nem telik annyi idő, amennyi idő alatt előjönnek a nem várt mellékhatásai. Ez hogy mennyi idő lesz, azt nem tudom. Ha kell, akár éveket is várok vele. Nem fognak tudni meggyőzni a marketing eszközök. A legelejétől nagyon gyanús volt számomra, hogy ennyire tukmálják. Ez volt a leggyanúsabb az egészben. Továbbá ha ennyire nagyszerű az oltás, miért adják ingyen. Ha 100.000 Ft-ot kérnének érte darabonként, DE 100 %, hogy életet ment és nincsenek mellékhatásai, simán kifizetném érte ezt a pénzt, csak tényleg jó legyen és legyek biztonságban. De hogy ingyen van, ezerrel tukmálják rám és még azt sem tudjuk, hogy milyen mellékhatásai vannak, engem nem győzött meg. Abszolút nem. Kivárok, amíg kiderül az igazság vagy előjönnek a problémák vele. Aztán majd biztos kijavítják, ha szar volt elsőre és akkor majd beoltatom vele magam. Évek múlva.
2021. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
2-es Én is dettó👍
2021. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én csak akkor fogom beoltatni magam, ha lejár a védettségi kártyám, amit igazolt koronavírus fertőzésre kaptam. Ez kb 2 hónap múlva lesz, bár én is érdekesen állok hozzá, főleg a családom megosztottsága miatt (az egyetlen, kötelezően oltott a legszkeptikusabb, a többiek oltatlanok)
2021. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2021. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Igen, és?

2021. aug. 18. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi az összefüggés 5-ős?XD
2021. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az ötös itt reklámoza a kérdését
2021. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!