Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet oltásra jelentkezni?

Hogyan lehet oltásra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Online nem tudok időpontot foglalni, mert az írja, hogy nem vagyok rá jogosult. Nem nekem kellene, családtagnak segítenék.

2021. aug. 16. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elvileg sikeres volt a regisztráció, leellenőriztem. Első oltás lenne az illetőnek.
2021. aug. 16. 20:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráció után várni kell valamennyit mielőtt időpontot tudnál foglalni. Nekem azt hiszem 2 napot kellett várnom
2021. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, jól mondja a #2-es várni kell. Nekem smst küldtek hogy tudok foglalni időpontot.
2021. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már egy hete regisztráltam. Lekérdeztem a regisztrációt TAJ szám, születési dátum alapján elvileg benne vannak az adatok a nyilvántartásban.

Visszaigazoló e-mail amúgy jön? Egy ismerős azt mondja ő kapott.

2021. aug. 16. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, ha foglalsz időpontot akkor igen visszaigazoló e-mail menni fog.
2021. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor várom. Remélem jön.
2021. aug. 16. 20:50
 7/9 Argloss ***** válasza:

Itt regisztrálsz (ez marhára nem küldött semmilyen emailt)

[link]


Itt foglalsz időpontot (ez küldött emailt):

[link]


Az oltópontot meg marhára hidegen hagyta az időpontfoglalás. Töltsd ki a lapot, itt egy szám, majd szólítanak.

Jó eséllyel időpont nélkül is oltják majd őket.

2021. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket közben, semmilyen e-mail nem jött azóta sem, de azt mondták, hogy kellene kimenni e-mailnek.

Megadtak még egy e-mail címet ha végképp nem tudnék foglalni időpontot.

Remélem megoldódik...

2021. aug. 19. 23:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Na most néztem meg, tudok időpontot foglalni már. Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!