Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legolcsóbb otthon...

Melyik a legolcsóbb otthon elvégezhető covid teszt?

Figyelt kérdés
A patikában csak biosynex néven találtam egyet de nem létezik hogy egyetlen fajta legyen és az is 7500Ft.
2021. aug. 31. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vegyél belőle vagy 4-5db-ot akkor talán egyértelmű lesz. Az a baj, hogy ezek nem túl jó tesztek és az eredmény se valid. Ugyanúgy kétségben maradhatsz, ha negatív, ha pozitív. Meg amúgy is az ilyennél jó, ha több tesztet csinálsz, hogy biztonsra menj. De, ha már ennyi pénzt elköltessz akkor egy PCR tesztet is kitudsz fizetni.
2021. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Webshopban sokkal olcsóbban lehet rendelni.
2021. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó öteletet valóban találtam egy webshopot ahol 2000Ft-ért igazi antigén teszt van tehát nem a biosynex fajta ami megelőző fertőzésre is pozitívat ad értelemszerűen. Nekem pedig pont inkább zajló fertőzést kellene megállapítania és azt pont nem, hogy átestem-e régebben.
2021. aug. 31. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Az otthon elvégzett antigén gyorsteszttel az a baj, hogy a mintavétel nem olyan egyszerű. Ha rosszul veszed a mintát, akkor negatív eredményt kapsz, közben simán lehet, hogy pozitív vagy.


A fizetős antigén gyorsteszt 8500 ft, egy nagy gyakorlattal rendelkező ember veszi le a mintát, és ha pozitív lesz, még védettségi kártyát is kapsz ingyen. Ezzel szemben az otthoni teszt eredménye semmire sem jó. De akár a háziorvosod is kérheted, és elküld ingyenes antigén/PCR tesztre.

2021. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!