Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki már kapott harmadik...

Aki már kapott harmadik oltást, milyen kapott és milyen volt az első kettő? Milyen hatása volt a harmadiknak?

Figyelt kérdés

Nekem az első kettő Pfizer volt és nem lázasodtam be. A harmadik után számíthatok lázra?

Oltásellenesek ne írjanak, provokációnak veszem és töröltetem vagy lepontozom. Privátokat olvasatlanul törlök, titok.



2021. szept. 17. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha már a kérdésed is agresszív és provokatív akkor mit vársz másoktól válaszként?
2021. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1: Jóindulatú tájékoztatásként közöltem, hogy a válaszokat valódi hasznosság szerint értékelni fogom, szükség esetén töröltetem, valamint privát üzenetekre sem tartok igényt. Te agressziót és provokációt látsz bele, nyilván, mert magadból indulsz ki. Tudod, mindenki azt lát bele a másik mondandójába, ami valójában őbenne van! Mindenesetre válaszodat nem ítéltem hasznosnak. Ha nem tudsz érdemben válaszolni a feltett kérdésre, kérlek ne írj semmit! Legyen szép napod!
2021. szept. 17. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagyszüleim kaptak, mindhárom Pfizer volt. Nem éreztek utána semmit, csak enyhén fájt a helye.
2021. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3! Ment a zöld.
2021. szept. 17. 18:19
 5/5 A kérdező kommentje:
3, köszi, eltelt 5 nap, nekem is hasonló volt, mint nagyszüleidnek, nem tapasztaltam lázat vagy ilyesmit.
2021. szept. 23. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!