Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Első oltás regisztráció...

Első oltás regisztráció esetén elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok az EEszt oldalon. Úgy döntöttem, hogy az egyik fajta oltást elfogadom, beléptem és azt írja az oldal, hogy időpont foglalás előtt, a vakcinainfo oldalon kell előbb regisztrálni. Az megtörtént, és azt írja, hogy "az időpontfoglalót csak az oltásra regisztráltak tudják használni, közülük is csak azok, akiknek a regisztrációja már érvényesítve van, tehát a regisztrációkor megadott adataikat már ellenőrizték. Itt ellenőrizheti, hogy az Ön regisztrációja milyen státuszban van: [link] Aztán mikor leellenőriztem, ezt dobta ki: "NEM. Az Ön vakcinaigény iránti regisztrációja még nem érkezett meg a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelőhöz. Ennek oka lehet hibásan vagy hiányosan elküldött regisztráció is, amely nem tette lehetővé az azonosítást. Ez esetben sem késett le a regisztrációról, azt meg lehet ismételni a pontos adatok megadásával."

Most akkor nem értem, mégis mit ronthattam el?!?!


2021. szept. 24. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor pedig bejelentkezés nélkül próbálom, akkor azt dobja ki, hogy jelenleg nem vagyok jogosult az időpontfoglalásra! :o
2021. szept. 24. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit, pár napot. Idő, mire átfut a regisztrációd a rendszeren.
2021. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma csináltad meg a regisztrációt, akkor onnan általában pár nap, max. egy hét, hogy végre érvényes legyen a regisztrációd.
2021. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj akkor most megnyugodtam, tegnap regisztráltam amúgy. Tehát akkor nem elrontottam, hanem várni kell, köszönöm!
2021. szept. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!