Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debreceni klinikárol vélemény?

Debreceni klinikárol vélemény?

Figyelt kérdés
Sosem jártam még ott,sajnos októberben mennem kell,trombophilia kivizsgálás céljából. Érdekelne,hogy milyenek az orvosok,maga a vizsgálat,meg úgy általában mire kell készülni? Kicsit izgulok. Előre is köszönöm!
2021. szept. 30. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom a debreceni klinikáról. Páciensként is és hozzátartozóként is. Őszintén megmondom, nem tudom melyik klinikára, melyik részlegre tartozik a te vizsgálatod.

Nekem bizonyos helyeken jó tapasztalataim voltam, volt, ahol nem jók.

2021. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Belgyógyászati klinika ennyit tudok
2021. szept. 30. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott pont voltam, bár nem olyan vizsgálaton, amire te mégy. Igazából nekem nincs nagyon okom panaszra. Időpontra mentem mindig, olyan sokat nem kellett várni, rendes az orvos, akihez járok és ha nem is volt az elején tökéletes, de amúgy működik a kezelés, amit kapok.

Az asszisztens mondjuk egyszer elírt valamit a papíromon, de ez bárhol előfordulhat.

2021. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy minden rendben lesz,és abban is,hogy addigra nem jön vissza a korlátozás,hogy nem lehet majd menni. Ezeken aggódom igazából,maga vizsgálat sem ismert számomra,de az már megint más. A lényeg,hogy eljussak végre. Egy éve várom ezt a vizsgálatot.
2021. okt. 1. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A járvány idején, amikor már voltak korlátozások volt rá példa, hogy katonák voltak a bejáratnál (ahogy bemégy az ajtón) és kértek iratokat, azt hiszem személyit és kérdezték miért mégy, milyen osztályra és triázsolni kellett (válaszolni kérdésekre, hogy hol laksz, milyen betegségeid vannak, voltál-e covidos, egyebek, azok alapján kitöltötték neked a lapodat alá kellett írni), de más intézkedések nem voltak.
2021. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!