Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A sebész megköszöni a betegnek...

A sebész megköszöni a betegnek, hogy hozzá fordult?

Figyelt kérdés
Pár éve egy kisebb műtétem volt pár napi bent fekvéssel. Varratkiszedéskor megköszöntem az orvosnak, de pénzt nem adtam. Pár nappal később felhívott, hogy "megköszönje", hogy rá bíztam magam. Erős a gyanúm, hogy ez nem szokványos, és az elmaradt hálapénzre utalt. Ti mit gondoltok? Mindenesetre remélem, legközelebb nem hozzá kerülök. Előre sejtettem, hogy ez lesz, mivel öreg főorvos, aki gondolom ehhez volt szokva, de hozzá jártam a rendelőbe, és nem akartam udvariatlan lenni azzal, hogy mást (fiatalt) kérek, talán nem is lett volna rá mód.

2021. okt. 4. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem teljesen mindegy, hogy évekkel ezelőtt mire gondolt?
2021. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szokványos, igazad lehet. Pff de para...
2021. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy emlékszik rád. Alapból hálapénz ellenes vagyok, de úgy gondolom, ha te kérted, hogy ő műtsön, valamit illett volna adni, legalább egy ajándékcsomagot.
2021. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 De igen, csak úgy látszik, sok időm van felesleges dolgokon gondolkodni :)

#3 Én aztán nem kértem. Besétáltam az SZTK-ba a sebészetre, és épp ő rendelt. Máskor egy kórházban is dolgozik, szóval beutalt magához.

2021. okt. 4. 10:15
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Biztosan tetszettél neki. Egyébként nem szokványos és személyes adatokkal való visszaélés is. De pár éve ezen rágódsz?
2021. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, évek óta most jutott eszembe először, nem tudom, miért.

Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 5. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!