Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bp. környékén kinek melyik...

Bp. környékén kinek melyik gyógytornász mennyire vált be? Kéz-és csuklóra kellene, bővebben:

Figyelt kérdés

Tudom, google, de sajnos nem mindig megbízhatóak ott az értékelések tapasztalataim szerint, azért tettem fel inkább itt is a kérdést.

Ínhüvelygyulladás utáni erőnlét visszaszerzése céljából mennék, egy kicsit többre lenne szerintem szükségem a youtube-os videóknál, valami személyre szabott most hasznosabb lenne.

Előre is köszi a javaslatokat :)



2021. okt. 4. 12:02
 1/1 A kérdező kommentje:

Senki nem járt Pesten gyógytornászhoz? :D

Szerintem az is nagy segítség lenne ha más testrész, más probléma miatt ment valaki, legalább azt is meg lehetne állapítani hogy mennyire lelkiismeretes és alapos egy bizonyos gyógytornász.

Köszi még egyszer ha valaki le tudná írni a a tapasztalatait, akár negatívat is. :)

2021. okt. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!