Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Tartózkodási helynek be...

Ha Tartózkodási helynek be van irva egy város, akkor ott elmehet az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sima háziorvoshoz, úgy értem, hogy csak ugy van bejelentve hogy tartózkodási hely, nem pedig állandó lakcím, akk mehet az adott város orvosához, ha igen akkor ott melyik orvoshoz (körzetekre van osztva)?
2010. szept. 1. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
papíron akkor tartozol egy adott dokihoz ha ott van az állandó lakcímed. gyakorlatilag ügyeleten mindig fogadniuk kell, nem mellesleg szerintem egy még el nem "kurvult" orvos bármelyik rendelőben fogad,max kicsit várnod kell:)
2010. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. szept. 1. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg bárhol el lehet menni. Én egyszer elmentem egy más városba egy ismeretlen orvoshoz, aki kicsit problémázott, hogy hogyan kerültem oda (bár nem tudom, hogy mi köze hozzá vagy miért lényeges ez), de végülis megvizsgált és írt fel gyógyszert. Egy külön papírt kellett kitöltenie, lehet, hogy ez nem tetszett neki.
2010. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!