Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ki jön a mentő menstruációs...

Ha ki jön a mentő menstruációs görcsök miatt és adnak gorcs oldó injekciót azt kötelezően a fenékbe adják? Nem mondhatom hogy máshova szeretném?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 10:36
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Borzalmasan fáj már .

Egész nap még se bírók mozdulni és anyu azt mondta hogy ki hívja a mentőt .


Már volt hogy egyszer ki hívta és adtak injekciót a fenekem be.

De én nem szeretném ha oda kapnám.

2021. okt. 13. 10:38
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mivel izomba kell adni. De ugyan ne hívj már mentőt menstruáció miatt, bakker. Vegyél be gyógyszert.
2021. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Tekintve, hogy ez nem életveszélyes állapot, örülj, hogy kimegy a mentő, ne nagyon feszísd a húrt extra kívánságokkal.
2021. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

2

Épp ez az hogy nem hatnak a gyógyszerek.

Ma már vettem be cataflamot ,két nospat, algoflexet,és Flector port .

2021. okt. 13. 10:49
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
Jó, de lehet hogy nagyon szégyenlős.
2021. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%
Külföldön ezzel körberöhögnek. Plusz meg akkor is fizetned kell a mentőért, ha indokoltan hívtad.
2021. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

egyrészt algopyrint kapsz meg nospat, mindkettő vény nélkül kapható, injekcióval csak gyorsabban hat, szóval el lehet menni a gyógyszertárba, a mentőt meg békén hagyni ilyenekkel, mert nem ezért van. ha van kijáró ügyelet azt fel lehet hívni, vagy a háziorvost mert nagyon szeretik a munkájuk ezt a részét elhanyagolni, de nem csak a rendelőben kéne lenniük hanem kijárni a betegekhez is.

fenék helyett kaphatod felkarba, ha a popómutogatás elkerülése a cél. fogamzásgátló felírásán meg célszerű elgondolkodni ha rendszeresen ilyen mértékű a fájdalom.

jobbulást.

2021. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%

Ne dolgoztasd a mentőket ilyen miatt, van elég dolguk... Egész délelött azt hallgatom, hogy szirénáznak, jönnek-mennek, pedig csendes környéken élek.

Régebben (tinikoromban voltam szörnyen hasfájós) én is próbáltam a nospát, ahányszor bevettem, annyiszor ki is hánytam. Az algopirin nem erre való. Menj el a háziorvoshoz, hogy nagyon fáj ilyenkor, majd ő ír fel valami gyógyszert, ami tényleg hat.

2021. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

8!


De, al algopyrin erre való. Ahogy az előtted szóló írta, nospaval kombinálva nagyon jól működik.

2021. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Kaphatod felkarba, de ott fájdalmasabb lesz, és kevésbé hat, nem véletlenül adják farizomba.

De ehhez tényleg nem kell mentő. Háziorvos is be tudja adni, vagy ha nem rendel, akkor ügyelet. Mondjuk ehhez otthonra szerintem ki se menne a mentő, csak ha az utcán, vagy munkahelyen esnél össze a fájdalomtól.

2021. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!