Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jelentkezek harmadik oltásra...

Jelentkezek harmadik oltásra de nem fogadom el amit adni akarnak akkor tudok újra jelentkezni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb bármiből választhatsz mindenhol a szputnyik kivételével, mivel az 2 külön oltás ill szputynyik után nem adnak jansent…. A nő a recepción megkérdezte melyiket akarom, majd meglepődött, amikor mondtam, hogy ráhagynám a dokira a döntést…


Szóval nem fenyeget az a veszély, hogy nem választhatsz

2021. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Te hol kaptad helyileg? Olvastam olyat, hogy van ahol nem adnak amit az ember kérne, viszont akkor nem fogom elfogadni. De jó lenne megkapni még az idén.
2021. okt. 18. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Tata
2021. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom miért van ez a cirkusz, miért nem lehet előre bejelölni a 3.-nál, hogy ki mit kér, minek ott alkudozni, hogy azzal is menjen az idő, meg a dokik se tudjanak tervezni, hogy mikor bonthatnak egy 6-ost?
2021. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4, én nem akartam előre megjelölni, nem vagyok orvos, nem én akarom eldönteni, mi a javaslat
2021. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Azért az első kettőnél eldöntötted mégis...

2021. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél sem én döntöttem, hanem a háziorvos…
2021. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mégis mi alapján? Feldobott egy százforintost?
2021. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, az egészségi állapotom és az elérhető vakcinák alapján
2021. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4, 6, 8 csupa off választ írtál, vitát provokálva. Így aki rákeres erre a kérdésre, csak egy uncsi vitát talál.

Engem is érdekelne pedig, hogy most épp milyen feltételekkel lehet visszautasítani. Tudja valaki esetleg?

2021. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!