Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova lehet menni alhasi...

Hova lehet menni alhasi fájdalommal?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem ki egy kérdést ezzel kapcsolatban, de most az lenne a kérdésem, hogy hova lehet menni?

Az állami korházakban januárra tudnak adni időpontot. Magánba nem tudok menni az anyagiak miatt.

Mi legyen? Van ahol fogadnak? Egyre jobban fáj.

Ja és kiskorú vagyok



2021. okt. 22. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát első körben a háziorvoshoz...
2021. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, fogadnak a sürgősségi osztályon a kórházban, ha kivárod azt a 10-12 órát. Ha egyre jobban fáj, az nem tréfa dolog. Szüleiddel beszéltél erről?
2021. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan, akkor sürgősségi, egyébként háziorvos, ahogy írták. Ez nem úgy megy, hogy beballagsz egy kórházba, hogy helló.
2021. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Hívd fel a mentőket, amennyiben szükséges, ők majd elmondják.
2021. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Kiskorú vagy, első sorban a szüleidhez! Nekik meg tudod mutatni hol fáj, és fel tudják mérni, hogy mennyire. Főleg, ha elmondod mit csináltál, mit ettél, sportoltál az utóbbi időben, ha nő vagy a menstruációs ciklusban hol tartasz stb.

Lehet, hogy egy fájdalomcsillapító, görcsoldő, puffadás elleni készítmény megoldja.

2021. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szóltam. Azt mondtak h biztos nem

vakbelgyulladas. Amugy nem veszes csak nem szokott igy fajni es kicsit aggodom

2021. okt. 22. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vészes, akkor lehet, hogy csak gyomorrontás. Ha hétfőig nem javul, akkor háziorvos. Ha akut, akkor kezelni fog. Ha krónikus, kivizsgáltat, de ehhez nem kell kórház, hanem járóbeteg szakrendelés elég.

Kórház már a komolyabb dolgokhoz kell. Nem is értem, miért ott akarsz kezdeni? És honnan tudod, hogy februárra lenne időpont? Egyáltalán melyik osztályon?

2021. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos, hasi ultrahangra kéne menjek.( Nem?!)

Betelefonáltunk sok gyermek klinikára de nincs időpontjuk vagy 16 év alatt nem csinálnak.

Akkor hétfőn megyek a házi orvoshoz.

2021. okt. 22. 19:48
 9/9 Blue Child ***** válasza:
48%
Fölösleges menni, úgysem csinálnak semmit sem vele a kedves orvosok. Sokszor még gyógyszertől sem múlik el.
2021. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!