Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet hogy meghaltam műtét...

Lehet hogy meghaltam műtét közben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt műtétem, (körülmetélés) és bár nem emlékszem mindenre, a mellkasomon van 2 pont, ahol olyan mintha véraláfutásos lenne de nem az. Tehát csak az érzés olyan, amikor hozzáérek. Úgy tudom ilyen akkor szokott lenni, amikor valaki meghal pár másodpercre, de újraélesztik. Szóval lehetséges hogy meghaltam egy kis időre, miközben műtöttek?

2021. okt. 22. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod a zárójelentésen. Illetve ha ilyen gond volt akkor gondolom ma az intenzíven vagy megfigyelésen.
2021. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Altattak?
2021. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóltak volna...

Amúgy lehet támaszkodtak valamivel.

2021. okt. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujra kellett eleszteni, intezivre vittek volna be, es nem folytatták bolna a műtétet...
2021. okt. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Decemberben műtöttek, úgy ébredtem, hogy oxigén volt maszkkal az arcomon, fel voltam monitorozva ( nem kerültem intenzívre, csak egy örző szobába). A betegtársak azt mondták, hogy kihallatszott a műtőből, ahogy kiabálnak velem, hogy ébredjek fel. Erről egy betű sincs leírva, akármi történt akkor, nem tudom meg sosem.
2021. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6# de altatás nem? Én nem értem, hogy miért kiabáltak veled, nem mindenki ébred fel egyből....
2021. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen altatva voltam, mivel 18 alatti vagyok, így kötelező is. Amikor az ekg-t meg ilyeneket kötöttek fel, akkor még eszméletemnél voltam, emlékszem még viccelődtek is azon hogy kidíszítenek, utána meg emlékezetkiesés, és egy szobában ébredtem. A zárójelentésben nincs semmi se írva ezzel kapcsolatban, viszont érzem a mellkasomon ugyanúgy a fájdalmat, azért gondoltam hogy pár másodpercre meghalhattam, csak vissza is jöttem. Úgy tudom ha nem tart sokáig ez az állapot, akkor bele se írják a zárójelentésbe, mert nem volt annyira jelentősége, azért is kérdeztem itt rá.
2021. okt. 23. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor támaszkodtak valamivel, vagy volt rajtad valami
2021. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha újra kellett éleszteni, akkor már tudtad volna ... De nem volt semmi.
2021. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!