Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen papírokat vigyek magammal?

Milyen papírokat vigyek magammal?

Figyelt kérdés
A jövendőbeli munkahelyemről - call center munkakör - szóltak, hogy lesz majd egészségügyi alkalmassági vizsgálat. Milyen papírokat kérhetnek? Szemüveges vagyok, például ehhez kapcsolódóan szemészeti lelet kellhet? El kell előtte mennem mondjuk tüdőszűrésre? (Mert akkor időpontot kell kérnem, hogy beleférjek az időbe.) A Budai egészségközpontba kell mennem, ha minden igaz, de vidéki vagyok, nem tudom mennyire felszerelt ez az intézmény, vagy, hogy lejönnek-e vidékre egy nagyjából 10 fős csapatot megvizsgálni.

2021. okt. 27. 13:24
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
32%
Ezt miért itt kérdezed? Munkáltatót kérdezd meg mik kellenek.
2021. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ez lesz az első állásom, és gondoltam az ilyen általános vizsgálatokkal kapcsolatban tud itt valaki segíteni, hogy ne a munkahelyet kelljen 5 percenként hívogatnom. :'D Egyébként valószínű, hogyha felhívnak időpontot adni el fogják mondani az egészségközpontban, hogy mi kell, csak szerettem volna felkészült lenni, és nem az utolsó utáni pillanatban elmenni például tüdőszűrőre, és emiatt ne dolgozhassak...
2021. okt. 27. 15:15
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én akárhová mentem eddig, mindig megmondták előre mit vigyek az üzemorvoshoz, máshogy nem lehet, különben honnan keplene tudnod? Tüdőszűrés már nem kötelező, de az üzemorvos dönthet úgy, hogy kell, előre ezt sem tudod.
2021. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980 köszönöm, erre voltam kíváncsi!
2021. okt. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!