Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kijohetnek ellenőrizni hogy...

Kijohetnek ellenőrizni hogy itthon vagyok e táppénz alatt?

Figyelt kérdés
Anyukám nem érti meg hogy félek hogy kijohetnek ellenőrizni hogy itthon vagyok e! Minden áron azt akarja hogy menjek le vidékre velük temetozni! Mit tegyek? ,😭
2021. okt. 31. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Kimehetnek, de általában csak akkor mennek, ha a munkáltató kéri. De ünnepnap akkor sem hinném...

A másik meg, nem mindegy, hogy fekvőbeteg vagy, vagy járóbeteg. Én január óta vagyok táppénzen, a táppénzes papíromon szerepel, hogy járóbeteg, kimehetek 6:00-20:00-ig.

2021. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Még ha esetleg ellenőriznének is biztos hogy nem vasárnap, főleg ünnepnap előtt tennék úgyhogy nyugodtan menj el a temetőbe
2021. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fél ország nem oda van bejelentve ahol lakik. A másik, amit nem értek sose ezekkel az ellenőrzésekkel, hogy nekem miért kéne egyedül otthon lennem, gyakran átköltözöm anyumékhoz (ő orvos), ha nem fertőző bajom van.
2021. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél házon kívül betegen? Ez nem karantén.
2021. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem szoktak kimenni ellenőrizni. Ha kimennének akkor jól lebukna a háziorvos is és a beteg is.hogy részegen döglik otthon és nem is beteg az illető.
2022. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!