Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vélemények a Budai / Pesti...

Vélemények a Budai / Pesti Gasztroenterológiai Centrum-ról? #tükrözés #gyomortükrözés #vastagbéltükrözés #vastagbél #gyomor #gasztro #Gasztroenterológia

Figyelt kérdés

#tükrözés #gyomortükrözés #vastagbéltükrözés #vastagbél #gyomor #gasztro #Gasztroenterológia
2021. nov. 1. 13:45
 1/1 anonim válasza:
100%

Személyes tapasztalatom velük:


A Pesti Gasztroenterológiai Centrumban elvégzett gyomor+vastagbél tükrözést altatás vizsgálat után azt mondták nincsen semmi bajom, minden rendben van majd haza engedtek. Egyre rosszabbul lettem ezután, majd kórházba kerültem, ahol kiderült, hogy erős hasi bevérzést és vastagbélrepedést diagnosztizáltak, emiatt sürgősségi műtétet kellet végrehajtani. Egy héten keresztül 3 vastag kilógó csővel + 1 katéterrel kellett szenvednem végig pokoli fájdalmak között. 25cm hasi felmetszésem, és 2 kisebb örökké látszódni fog ezek után a maradandó káros szövődményekkel. Szerencse, hogy ennek ellenére életben maradtam, és a kórházban megmentették az életem. Kártérítést nem kaptam.


Képek:

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!