Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Saját jogon nevelési ellátás...

Saját jogon nevelési ellátás (tartós betegség miatt) felülvizsgálat tapasztalatok. Mire számíthatok szerintetek? Mennyire szokták megadni, ha nincs változás az egészségügyi állapotomban?

Figyelt kérdés

Januárban végzek az egyetemen és a felülvizsgálat alatt nem lesz valószínű munkaviszonyom sem. Viszont mivel szeptembertől folytatom a tanulmányaimat februárban beszeretném adni a felülvizsgálatra a papírjaimat.


Egyébként hematológiai, pajzsmirigy és ortopédiai betegségre kaptam meg eddig. Erre kaptam érettségiig a családi pótlékot is.


Eddig egyszer volt felülvizsgálat akkor megadták 51%-al. Én naivan arra gondolok, ha nincs az egészségügyi állapotomban változás, akkor nem kellene hogy ne adják meg. Köszönöm a segítséget.


2021. nov. 4. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!