Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek volt hasonló mostanában?...

Kinek volt hasonló mostanában? Milyen ébredezni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a teljes pajzsmirigy eltávolító műtétem. Ma feküdtem be a kórházba. Nagyon félek az altatástól. Kapok valami szert műtét közben ami elméletileg segít, hogy ne legyek majd rosszul, mert régebbi altatástól már voltam. 4 hónapja volt a császármetszésem, annak minden percét élveztem. 11 éve volt az utolsó altatásom, azóta változott pár dolog talán az eüben.

2021. nov. 4. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Kabitas, vagy igazi mely altatas? Azutan van, aki hany is, van, aki nem. A kabitas nem okoz rosszulletet. Az az ido is ugyanugy kiesik, meg nem engednek azonnal enni, de utana jol van az ember.
2021. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én külföldön lettem utoljára operálva. A nővér felpofozott, szóval tartott, mert nagyon nem akartam felébredni, olyan jót aludtam, erről neki is áradoztam :) aztán kipattant a szemem, meg voltak lepődve, hogy milyen éber vagyok. Felhívtam apámat, beszélgettem vele, mondta, hogy aludjak. Úgy éreztem nem vagyok álmos, de megpróbáltam. Estig aludtam. Nem hánytam, csak olyan kiszáradtnak éreztem magam.
2021. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mélyaltatás lesz.
2021. nov. 4. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szervezetfuggo, es nekem is lassan 10 eve volt az utolso altatasos mutetem. Nekem nem volt semmi bajom, mintha alvas utan ebredtem volna. Felallasnal nagyon szedultem es elkapott a hanyinger, de nekem nagy hasi mutetem volt, feltem, hogy felszakad, gondolom a szorongas dobott a dolgon. De masnap mar nem volt ilyen jellegu problemam. Valaki kotyagos ebredeskor, en nem tapasztaltam ilyet.
2021. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túléltem, minden oké volt! :)
2021. nov. 6. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást neked!
2021. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!