Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki csináltatott már covid...

Ki csináltatott már covid tesztet?Kinek nyomtak már föl pálcikát az orrába?Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
Engem tegnapelőtt teszteltek felnyomtak egy pálcikát az otromba,hát elég kellemetlen volt.Vagy 5 másodpercig bent tartották az orromban azt a pálcikát,rosszabb volt mint egy foghúzás.Fájt is az orrom utána.De muszáj volt megcsinálni.Nem is gondoltam,hogy ez ilyen kellemetlen.Persze ki lehet bírni,de nem kellemes érzés az biztos.Nektek is csinálták már?

2021. nov. 8. 02:37
A kérdező szavazást indított:
Nekem is csináltak már covid tesztet,kellemetlen volt
Csináltak már nekem is covid tesztet de nem volt rossz
Nem teszteltek még egyszer sem hogy covidos vagyok e
67 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak berakják az orromba,kiveszik és meg is vagyunk.De teljesen fölnyomták a pálcikát benn is tartották pár másodpercig,nagyon irritálta az orrom.Persze ki lehet bírni csak nem kellemes.
2021. nov. 8. 02:45
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem az orromban nyúlkáltak, hanem pár másodpercre a torkomhoz érintették. Az orvos is mondta, hogy nem érti miért nem mindenhol így csinálják, a másik kínzás
2021. nov. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk németben az elmúlt télen minden héten csinálták az orrturkálást az üzemben,kötelező volt.A cégvezetés nem akarta hogy elszabaduljon a gihera a cégnél,nem is volt probléma ebből,gond nélkül ment a termelés. Egy apró kellemetlenség,semmi több,férfiember ilyentől nem nyavajog.
2021. nov. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Kétszer egymás után csinálták nekem. Gyorsteszt majd PCR. Ki lehet bírni. A szemem könnyezett egy picit, fájni nem fájt csak kellemetlen volt.
2021. nov. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is a garatosat csinálták szerencsére. Ha már fizetek ne kínozzanak. A cég is olyan embert küld tesztelni hozzánk, aki garatból vesz mintát. Vannak kultúrált szolgáltatók is. Államit meg alapból nem veszek igénybe semmiből, csak ha nagyon muszáj.
2021. nov. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Magamnak csináltam, hát nem volt kellemes, könnyezett a szemem mint a fene, és egész nap éreztem az orromban, hogy még mindig kellemetlen. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam, nem tudom, mert más még sose csinált nekem tesztet, csak én magamnak, teljes mértékben a dobozhoz kapott képes leírásra hagyatkoztam.
2021. nov. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is a kezembe adták ês magamnak csinaltam. Alapból miért az orvos csinálja nem olyan bonyolult
2021. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
5 tesztem volt eddig, mindegyik orrlyukas. Kellemetlen, de ki lehet bírni, a mandula-kenetvétel rosszabb volt, a gyomortükrözés még rosszabb, de attól függetlenül ki lehet bírni. Irritál, csíphet, könnyezel, de kb 5-15 perc után elmúlik a hatása.
2021. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
66%
A járvány kitörése óta vagy 200-szor voltam Covid-teszten, részben PCR, részben antigén-teszt. Eleinte kellemetlen volt. Utána az vizsgálatot végzők is belejöttek a gyakorlatba és én is megszoktam. Most már nem kellemetlen. Megyek ezen a héten is.
2021. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltak és nagyon fájt.Reflexből húztam el a fejem és kiabáltak rám, hogy ne mozogjak.Annál erőszakosabban kaparásztak az orromban.
2021. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!