Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbeltukrozes hashajtas (?)

Vastagbeltukrozes hashajtas (?)

Figyelt kérdés
Holnap reggel 7-re megyek vastagbeltukrozesre, ma 10:00-kor felkavartam az elso adag citrafleet hashajtot ami valamennyire meghajtot de nem tulsagosan (orankent 1x mentem wcre) 14:00 felkevertem a masodik adagot, most jelenleg 17:20-van es 1x voltam wcn osszesen, gyomor mozgast nem igazan tapasztalok es attol felek hogy igy nem tudjak megcsinalni a tukrozest, feleslegesen agodok csak?
2021. nov. 10. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem milyen, és mennyit kell meginnod. Nekem 4 liter sós lè volt. A fele adagnàl indult be rendesen, a végére csak víz jött, ahogy ittam folyt ki.
2021. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondták esetleg, vagy rá van a dobozra írva, hogy igyál sokat? Nekem vagy 4 litert meg kellett inni aznap, azzal tisztult. Mennyi vizet ittál ma?
2021. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4L nekem is, ami megvan.
2021. nov. 10. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A ferjemnek volt. Nala nagy csond utan hirtelen indult be. Masnapra teljesen kiment minden.
2021. nov. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!