Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a tapasztalatotok a 3....

Mi a tapasztalatotok a 3. oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most tervezem beadatni majd magamnak a 3. oltást 20-as éveimben járok március körül kaptam meg 2 szputnyikot igaz nem nézettem antigént, de nem is különösebben izgat, mert annyira fellendülőbe van a járvány, hogy inkább nem kockáztatnék. Engem leginkább az érdekelne, hogy ti akik megkaptátok hogy voltatok utána, vagy kevésbé éreztétek meg mint az első kettőt? Ilyen rémmadár sztori kitaláló alusapkások ne is fárasszanak nem vagyok rájuk kiváncsiak, csak igazi tapasztalatokra köszi szépen.

2021. nov. 10. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Szinte semmi bajom nem volt oltás után.
Kicsit rosszul éreztem magam pár napig, de utána minden stabilizálódott.
Pár napig nyomtam az ágyat.
Nagyon rosszul voltam tőle.
32 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

2 atra volt nekem az első a harmadik pfizer mielőtt mentem reggel ettem előtte meg sokat ittam semmi bajom nem volt meg se éreztem

Jó hogy így gondolkodsz :)

33 vlltam

2021. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Az első kettő után csak lázas voltam és kicsit égett az oltás helye és a mellkasom. A harmadik után ugyanez, csak úgy éreztem, hamarabb kifulladok. Holnap délelőttre van időpontom a kardiológiára.
2021. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell kardiológia 2-es?
2021. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
#3 Olvastam a komplikációkról, amik felléphetnek. Huszonéves férfialnál lehetnek szívproblémák az mrna oltasoktól. Jobb félni, mint megijedni.
2021. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Az igaz.Azt hittem nem érzed jól magad és azért
2021. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Férjemmel tegnap kaptuk meg. Pfizert.

Férjemnek első kettő is ez volt. Azok után karfájás, fejfájás, erősebb szívdobogás volt nála. Mindez a második után erősebben. A harmadik után idáig mindössze csak az oltás helye fájt neki, meg a karja emelésnél.

Én két kínai után kaptam pfizert. Első kettő után szinte semmi bajom nem volt. Második után volt néhány napos fáradság, meg verejtékezés. Most a pfizer után nekem is mindössze a helye fáj, meg emelésre a karom. De enyhén mindkettőnknek.

Legalábbis idáig. Bízom benne, így egy nap elteltével már nem is lesz más.

2021. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Párom mamája 101 éves. Első kettő Astra volt. Semmi reakció. Sajnos 0 ellenanyagszint is.

Kb egy hónapja kapta meg a Modernát. Semmi reakció. 3 héttel később nagyon magas ellenanyagszint.

2021. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
két áprilisi Sputnik után (elsőnél szinte semmi oltási reakció, másodiknál egy éjszakás hőemelkedés, és másnap délelőtt megfázásos tünetek) után tegnap adattam be a harmadikat, Pfizert adtak. sajnos ez adta a legrosszabbat, aznap semmi, éjszaka szerintem hőemelkedésem lehetett mert nagyon bújtam a takaró alá és valami lázálmom volt, reggeltől meg kb. fáj mindenem, ez a napom használhatatlan lett volna ha kell valamit csinálni. mint akit összevertek olyan kellemetlen mozogni. mondjuk leeht én basztam el mert előtte 1-2 héttel volt egy kisebb felsőlégúti nyavalyám hurutos köhögéssel, ennek a legvége még lehet bennem maradt és csak ezért visel meg jobban, de nem akartam már többet várni a beadatással, lakossági tesztelésnél nálunk most minden 3. ember covidos volt sajnos. szóval tényleg bármi lehet, a meg sem érzedtől a napokig fekszel utána-ig. először nem is hittem el régebben hogy ilyet is tudna okozni, de vállalható kockázat ahelyett hogy életveszélybe kerülj a betegségtől
2021. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

ferjem 2 szputnyik utan pfizert kapott. szputnyik 1. utan nagyon rosszul volt 2 napig, 2. utan szinte semmi baja nem volt.

most pfizer utan azon sirankozott jaaaaj de faj az oltas helye. hogy a szputnyik utan nem fajt. Szoval nem hiszem, hogy nagyon mehviselte:-)

2021. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3 pfizert kaptam, az első után a karfájdalmon kívül semmi, a második után beteg lettem, belázasodtam, de másnapra elmúlt. A 3. után is volt egy kis láz, de szintén másnapra szűnt, annyi, hogy most nem a karom fájt, hanem a hónaljamnál dagadtak be a nyirokcsomók. Pár nap alatt rendeződött
2021. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!