Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az urológián miért írtak rá...

Az urológián miért írtak rá olyan vizsgálatokat is a leletemre, amiket el sem végeztek?

Figyelt kérdés

A kórházi urológián voltam, ez azt hiszem sok mindent el is árul..


Ezek vannak felsorolva a leleten:


Vizsgálatok:

11041 Vizsgálat

22551 Vizeletvizsgálat üledék nélkül minimum 5 paraméter

25131 Bakteriuria vizsgálata nitrit próbával


Nos ezek közül csak a legelső, a fizikai vizsgálat történt meg, a másik kettő nem.


Mit tudok tenni, hogy elvégezzék a leírt két vizsgálatot is, amikre nem került sok? De akkor minek írta oda az orvos, ha esze ágában se volt megcsinálni? Ez így egy valótlan lelet.



2021. nov. 20. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Irigylem a problémaidat. Ez nem lelet ez egy finanszírozási kódolás. Ha nem tetszik nyom fel őket a neaknál aztán járj magánba... Nyilván mindenkinél be van kódolva, hogy pl legyen elegendő pénze az osztálynak komolyabb beavatkozásokra vagy olyan kezelésekre amik rendszerhiba miatt alulfinanszírozottak.
2021. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Így jutnak pénzhez, kérdező. NEAK-nél reklamálj, és egyelőre örülj, hogy így vagy úgy, de nem omlott össze az egészségügy.
2021. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Így húzzák le a Tb-t.
2021. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én fizetem a TB-t havonta, így el is várnám, hogy tisztességes kezelésben részesüljek. Vagy annyira korrupt mindenki ebben a pöcegödör országban, hogy ez már nem jelent semmit?
2021. nov. 20. 12:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként jövőre családommal szerencsére Németországba költözünk így a lehúzható emberek száma tovább fogyni fog és remélem mielőbb összedől ez a pöcegödör, ha nem marad már kit lenyúlni.
2021. nov. 20. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Akkor mi a hiszti tárgya? Nem a kódolástól függ, hogy normálisan el vagy e látva. Háziorvos vagyok, egy csomószor mar alapból úgy küldöm pl a krónikus prosztatitiszes beteget az urológiára hogy az általad nehezményezett vizsgálatokat már én is megcsináltam, tehát tök felesleges ismételni, ellenben lehet, hogy ezért tud venni az osztály egy új gépet, mert vannak ilyen trükkök. Nagyon naiv vagy ha azt hiszed a németeknél nincs ilyen.


És soha nem értem amikor a beteg a TB-re veri a nyálát. A TB egy kötelező adó. Ezért az adóért annyi jár, hogy ellátnak az egészségügyi intézmények. Semmi több. Egyébként jellemzően mindig a gyárimunkás proli jön azzal hogy ő fizeti a TBt amikor kb. lósz.r összeget nem rak bele a közös kasszába.

2021. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az egészségügy örülhet, hogy a lakosság 90%-a annyira ruppótlan sötét tirpák, hogy fogalmuk sincsen a saját jogaikról és pénzük se volna pereskedni, mert egy valamirevaló országban már szétperelték volna az ilyen egészségügyet és az orvosok jelentős része börtönben lenne...
2021. nov. 20. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Akkor menj egy valamirevaló országba. Egyébként ez az igazi tipikus lúzer mentalitás hogy itt arcoskodsz gyakorin. Egy urológiai finanszírozás miatt. 😄


Egyébként ezt pl. Amin itt sírsz még bizonyítani sem tudod szóval nyugodtan lehet pereskedni. Nem azért nem ülünk börtönben, mert ruppótlan a nép hanem azért, mert az átlag ügyvéd tudja, hogy nem feltétlenül éri meg orvos ellen menni.

2021. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Menjél, pááá.

Majd életed végén add össze, mennyit fizettél a TB-kasszába, és mennyibe kerültek (esetleg fognak kerülni) az orvosi ellátásaid.

Ha többe, úgy nyugodtan fizesd be a NEAK-nak.

2021. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy idehaza a többségnek nem telik minőségi jogi képviseletre, az ügyvédek drágák, a szakértők is nagyon drágák így az esetek jelentős része elsikkad, feltáratlan marad. Így érthető, hogy ilyen nagy mellénnyel vagytok..


Idehaza a korrupció intézményesítve van, az állam véd titeket, így nagy eséllyel megúsztok bármilyen esetleges vétséget, vagy legalábbis ahhoz már kirívónak kellene lennie, hogy érdemeben foglalkozzanak is a témával.. :(

2021. nov. 20. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!