Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet esetleg panaszt tenni...

Lehet esetleg panaszt tenni valahol ha a haziorvos rendszeresen nem veszi fel a telefonjat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mondj egy háziorvost, aki felveszi. Én három nap hívtam folyamatosan reggeltől estig felelegesen, majd bementem hozzá (nem covid, nem influenza, nem fertőző betegség), majd közölte, hogy ide csak úgy nem lehet jönni, egyeztessek vele időpontot telefonon. Persze beteg egy szál sem volt, nem is tudom mit csináltak egész nap ennyi pénzért. Hiába mondtam, hogy ha nem veszi fel akkor hogyan és akkor most adjon egy időpontot, csak annyit mondott, hogy ha nagyon rosszul vagyok, akkor hívjak mentőt. Rendesen összevesztünk, ha lett volna biztonsági őr biztos az rakott volna ki. Felháborító ami most folyik, nem is értem miért kellett ilyen rendszert kialakítani a kormánynak és miért érdekük, hogy minél betegebbek legyenek az emberek.
2021. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Népirtás.
2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Betegjogi képviselő. Keress rá a környékeden, hogy ki az és jelentsd.
2021. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A betegjogi képviselőnél tudsz panaszt tenni. Egyébként nem igazán tudnak ez ellen mit csinálni, mivel az összes háziorvosi körzetben túlterheltek a telefononalak. (Most tekintsünk el az olyan háziorvosoktól, mint amilyeneket az 1# válaszoló is írt...) Mielőtt a kormány bevezette volna ezt a "személyes megjelenés csak sürgős esetben, időpontegyeztetés után, minden más telefonon" rendszert, gondoskodni kellett volna az ehhez szükséges technikai és személyi feltételek megteremtéséről és jobban le kellett volna szabályozni az ellátás menetét... De ez persze nem történt meg.

A háziorvostól csak annyi az elvárható, hogy a munkaidejében rendelkezésre álljon. Nekem szerencsém van a háziovosommal, de ez nem elvárható amit ő csinál. Azt a rendszert vezette be, hogy egy nap mindenki csak 1x telefonálhat. Amelyik hívást fel tudják venni, azt felveszik, a többit pedig a rendelési idő után visszahívják. Ez most úgy néz ki, hogy este 10-fél 11-ig a telefonon lógnak, mivel ennyi ideig tart, hogy visszahívjanak mindenkit. Ezt csak példaként írtam le, hogy lássuk milyen irreális mennyiségű hívásról van itt szó.

2021. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Írj neki emailt. Vagy hívd saját számán ha tudod.
2021. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a módi manapság...
2021. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Onnan helyből fel kellett volna hívnod és számon kérni, ha nem veszi fel, mikor az ajtón át te is hallod, hogy kicsöng.

2021. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!