Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező a bejelentett lakcíme...

Kötelező a bejelentett lakcímen tölteni a karantént?

Figyelt kérdés
Koronavírusos tüneteim vannak, és jelenleg egy olyan ingatlanban élek egyedül ahová nincs bejelentett lakcímem. Van esetleg lehetőség arra, hogy amennyiben karanténba kerülnék azt ne a bejelentett lakcímen töltsem? Szüleimhez vagyok bejelentve azonban nekik nincsen tünetük és egy hete találkoztam velük utoljára. Ha van lehetőség nem mennék haza megfertőzni őket.

2021. nov. 22. 18:29
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Van, igen.
2021. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Nem kötelező, de amúgy az égvilágon senki nem nézi már ezt. Én is voltam karantenban, pénteken járt le. Simán mehettem volna akarhova ha olyan lennék, nem jött senki ellenorizni.
2021. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!