Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más országokban tényleg...

Más országokban tényleg egyszemélyesek a kórházi szobák fürdővel mint az amerikai filmekben?

Figyelt kérdés
Mert nálunk minden kórterem barakkszerű, egy négyszemélyes kórterembe is még beillesztenek plusz három ágyat ahogy elfér. Ilyet nem láttam sosem egy filmben sem.
2021. nov. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Németországban egy vagy kétágyas szobák vannak.
2021. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok: az természetes, hogy minden szobához van fürdö mosdóval, zuhanyzóval és WC-vel.
2021. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az onkológiai klinikán, ahol anyukám feküdt (Pécsett), kétágyas szobák voltak külön WC-vel és zuhanyzóval, szóval nem mindehol van úgy, ahogy írod. Szerintem az újabb intézmények már korszerűbbek, betegbarátabbak, szóval valószínűleg külföldön is attól függ, mikor épült a kórház.
2021. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2002-ben, 14 évesen volt térdműtétem a Sportkórházban, és nem tudom, hogy anyum fizetett a szobáért, vagy alap volt, de egyszemélyes, külön fürdős volt.


Rá két évre meg vakbélgyulladásom volt... Bajcsy, egy szobában két nénivel, egyiknek tőből levágva az egyik lába, másikból egy csomó cső lógott ki.

2021. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha állami kórházakról beszélünk,van ilyen is meg olyan is.A felújitottak általában 4 ágyasak fűrdővel Wc vel ellátva.

De van 1 ágyas is .

Érsebészeti klinikán voltam.Régi épület,de a felújitás után se fért el a szobában a fürdő,wc.Csak 1 mosdó volt felszerelve.

A folyosó végén voltak a fűrdők Wc kialakitva,de ezek nagyon kulturált módon lettek felszerelve .

2021. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Franciaországban az onkológián apukámnak egy személyes szobája volt. Fürdővel, TV-vel stb.
2021. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amerikaban is 1 személyes szobák vannak. Mikor a gyerek szuletett akkor a felesegem egy nagy szobában volt egyedul, volt kulon fürdő is hozza. A nővérek orankent benéztek hozza es a kórházi kaja sem egy szelet parizer volt kenyérrel hanem normális sült hús, köret, üdítő, süti.
2021. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!