Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apamat nem tudom ravenni hogy...

Apamat nem tudom ravenni hogy menjen orvoshoz,tenyernyi valadekozo sebbel a hatan.mit tegyek?mentot rahivtam de nem vittek el.mert o nem akarta.azt mondtak tudatanal van ,nem kenyszerithetik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ugyan mit tudnál tenni?

Ha rosszul lesz, majd elmegy orvoshoz, ha meg összeesik, hívod a mentőket.


Amúgy milyen seb? Hogy szerezte?

2021. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elfertőződik,és meghal.Az élével játszik.
2021. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez akár rosszindulatú bőrtumor is lehet! Mindenképpen el kellene mennie bőrgyógyászatra! Ha máshogy nem megy mondd meg neki, hogy te még szeretnél évekig vele lenni és nem a temetőbe járkálni. Nagyon fontos lenne, hogy megértse, hogy ezen a seben keresztül ő vért veszít, vérszegény lesz, a seb elfertőződik, az bűzzel is jár, lázzal, akár ebbe is belehalhat, de ha egy rosszabb típusú bőrdaganat, akkor áttétet is adhat, amibe szintén belehalhat.
2021. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki irt.
2021. dec. 1. 19:56
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mentős mit mondott mi lehet az vagy milyen kezelést javasolt?
2021. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mentosok semmit,csak annyit kerdeztek hogy feloltozik e es bemegy e a korhazba.meg se neztek semmi.de nem is probaltak rabeszelni.
2021. dec. 3. 12:22
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor persze, hogy nem akar menni, ha nem mondanak semmit.
2021. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!