Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid gyanúsként hogy kell...

Covid gyanúsként hogy kell ilyenkor intézkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig meg voltam fázva azonban egy fél órája kb nem érzek szagokat. Nem érzem magam annyira betegnek de gyanakszom a covidra.

A bökkenő az az hogy nem otthon lakom hanem a fővárosban. A bejelentett lakcímem azonban még Szabolcsban van ahogy a háziorvosom is. Mi ilyenkor a teendő? Kinek szólhatok?


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 1. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha van tb-d mindenhol ellátnak. Ahol most tartózkodsz a legközelebbi ügyeletes orvosi rendelőbe kell telefonálni, ahol elmondják mi a teendő, hová kell menni tesztre.
2021. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez az ügyelet felesleges terhelése. Holnapi napon kell a saját háziorvost felhívni, ő tud leadni tesztre és majd a mentőszolgálat keres telefonon.


Egyébként háziorvosként bárhova lehet tesztet kérni, én már kértem Veszprémből Esztergomba.

2021. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak igaza van. Én az egyetem miatt Pesten lakom, de a háziorvosom vidéki. Amikor megjelentek covidra utaló tünetek, felhívtam a háziorvost, aki elmondta a véleményét és leadta a pesti címemet az OMSZ-nek.
2021. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Háziorvost egyszerűbb felhívni, úgysem fogad személyesen, mindegy hol vagy,úgyis megkérdezik hol tartózkodsz jelenleg.
2021. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyenlőre igazából semmi más bajom nincs csak szagokat nem érzek. A megfázás is kezd elmúlni de azért felhívom hogy mi legyen. Mégegyszer köszönöm!
2021. dec. 2. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!