Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekimentem az asztal sarkának...

Nekimentem az asztal sarkának a szeméremdombommal, és azóta fáj. Kell aggódnom, vagy el fog múlni magától?

Figyelt kérdés

Tudom, gáz vagyok, de sajnos megtörtént a baj 😂

Elég nagy lendülettel gyalogoltam véletlenül neki úgy 15 perccel ezelőtt, és még azóta is érzem.. nő vagyok, és a domb közepétől egy kicsit jobbra koncentrálódik a fájdalom.

Bármilyen építőjellegű hozzászólást szívesen fogadok😅



#Szeméremdomb, fájdalom, trauma
2021. dec. 2. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hijjjjjjjjjjj, én férfi vagyok, de ez még így is fáj:S Hátjóbénavagy;D de shit happens


Alapvetően a szeméremdomb egy zsíros cucc, és egyébként akármennyire is próbál fogyni az ember, onnan szinte soha nem lehet. Pont azért, mert a védelem a célja. Szóval.. örülj, hogy ott van, képzeld mi lenne, ha nem lett volna ott és úgy vered be:D

De vélhetően nem lesz semmi bajod. Fájni fog még egy darabig, lehet belilul, de alapvetően nincs nagyon benne semmi, ami igazi egészségügyi veszélyt jelentene.

2021. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elkezdtem hideg kanállal borogatni, de szerintem lesz egy puklim 😂

Na mindegy, köszönöm a válaszod, az is megnyugtatott. Már csak a tudat miatt is jobb lett, hogy megoszthattam valakivel a problémám😃😂

2021. dec. 2. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy csúnya dolog más nyomorán vidulni, de azért kicsit vicces:D bocsi:D

igen, a hideggel való lenyomás az segíthet valamelyest. Én puklis esetben rá szoktam nyomni a fagyasztott karajt vagy bármit ami jéghideg és kemény, deeee más a helyzet a fejnél és más a szeméremdombnál. Ott azért több a puhaszövet, a túl hideg is tud ártani neki.


Nomindeg,y hát... most ne dörgöld 1-2 napig:D

2021. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Több millió ember túlélt már ilyet, te is túl fogod.
2021. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmulik pár nap alatt, hűsitsd valamivel, és vegyél be fájdalomcsillapítót.
2021. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!