Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2021 május végén fejeztem be...

2021 május végén fejeztem be a sulit, mennyi ideig jár a tb még?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam hogy a diákigazolvány lejárta tehát október 31 után még 45 napig kapom még ezért nem is foglalkoztam vele de most azt olvastam hogy ez nem igaz.

2021. dec. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudtam, ahogyan te. Plusz 45 nap.
2021. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NAV honlapja.


Meddig vagyok jogosult ingyenes orvosi ellátásra, ha befejeztem a tanulmányaimat?


Az ingyenes orvosi ellátás nem a tanév végéhez, hanem a diákigazolvány érvényességéhez igazodik. A tanulói, hallgatói jogviszony megszűnése után a diákigazolvány október 31-éig érvényes. Ez után még további 45 napig jár az ellátás, ha a jogviszony a megszűnése előtt legalább 45 napig folyamatos volt.



[link]

2021. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A diákigazolványod nem járt le október 31-én a veszélyhelyzet meghosszabbodása miatt, 2022. február 22-ig minimum használható.

[link]

2021. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg most olvastam hogy akinek 2020/21 es matricája van a diákigazolványán annak 2022 Márciusáig meghosszabbították az érvényességet és ez vajon a tb-re is vonatkozik vagy nem mert arról nem írtak
2021. dec. 5. 22:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Fu akkor most megnyugodtam nagyon köszönöm annak aki írt
2021. dec. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!