Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meglehet valahol nézni online,...

Meglehet valahol nézni online, hogy az orvos kiirt betegszabadságra?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam betegszabadságon/táppénzen, igazából azt se tudom, hogy működik az egész.

Most se szeretnék, de utolért a covid, mondta az orvos, hogy kiír, mondtam neki, hogy ne, mert itthonról dolgozom, szóval megy tovább minden, dolgozok tovább.

Viszont két nappal később lett meg a hivatalos eredmény, akkor tett az orvos karanténba is, de remélem emlékezett rá, hogy betegszabadságot nem szeretnék, de lehet automatikusan berakott. Ezt még tudom nézni valahol?



2021. dec. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova rakott volna be? Alapbol neked kell jelezni a munkahelyed fele, hogy betegszabin vagy, majd pedig bemutatni a papirt, amit az orvostol kapsz.

Nyilvan ha ebbol nem teljesul semmi es dolgozol, akkor nem vagy betegszabin.

2021. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ad táppénzes papírt, ez bizonyítja, hogy táppénzen vagy.
2021. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezért mondtam, hogy sosem voltam beteg szabin még szerencsére,nem tudom, hogy működik.

Csak ez a kiír megijesztett.

2021. dec. 13. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A táppénzt nem kötelező igénybevenni. A TB nem fog erőlködni, hogy mindenképpen fizetni akar neked.
2021. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!