Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Antitest vizsgálatom pozitív...

Antitest vizsgálatom pozitív lett viszont nem tudok igényelni védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az eeszt oldalról az eredményt. Rávisz az ügyfélkapu egy oldalra ahol az adatok vannak majd ha továbbmegyek kéri a fájlokat. Az eredményt elfogadja, viszont az átutalásról csak egy emailt kaptam, ha azt letöltöm, nem fogadja el bármivel társítom. Így nem tudok továbbmenni. Ti hogyan igényeltétek anélkül hogy be kelljen menni sorba állni? Mert már nagyon idegesítő, már ezzel foglalkozom másfél órája.

2021. dec. 13. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
elvileg sikerült
2021. dec. 13. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
(Ez nem üzlet és pénzügyek kategória)
2021. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolom már sikerült, de hátha másnak segít. ¯\_(ツ)_/¯

Én telefonról csináltam, otp-s vagyok. Miután elutaltam kiválasztottam a pdf letöltése lehetőséget és azt csatoltam és elfogatta.

2021. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!