Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Étkezés utána közben ?(sos lent)

Étkezés utána közben ?(sos lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok alkoholt ittam 2 év alatt mindennap kb.es mostanában ha eszek valamit egyből hasmenésem van tőle :( leraktam már 1 hete de nem múlik mi lehet ez?
2021. dec. 14. 15:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Semmi extra, szétcs.szted magad, majd helyrejön.


Nekem az étkezési zavar+ alkoholizmus után hónapokon keresztül napi 3-4 hasmenésem volt, mire végre helyreállt az emésztésem, a bélflórám, meg minden.


Szedj probiutikumot, egyél hasfogó ételeket, és tápanyagban dús ételeket.

2021. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Pl milyen probiotikumot hasfogot S tápanyagban dús ételre gondolsz?
2021. dec. 15. 13:57
 33/34 anonim ***** válasza:
Hasfogó a szén, de azt ne! Roboráló étrend így keress utána. Mondjuk a háziorvosodnak az apja f@sza, hogy nem küldött laborba, mert pl. az epediéta és a roboráló nem annyira kompatibilis, ha pl. lett gond a májaddal vagy az epetermeléssel, esetleg gyulladás, akkor kifejezetten kímélő étrend kellene. A kovidra nem lehet mindent ráfogni, a labornak van kapacitása vérképre.
2021. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Igazából ma már nem volt hasmenés.

Tegnap óta két csésze máriatovis teát ittam napi 1 a megengedett .

Hát pedig arra fognak itt mindent....

2021. dec. 15. 14:32
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!