Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mindenhol így kínozzàk meg az...

Mindenhol így kínozzàk meg az embereket a covid tesztnél, vagy csak az én városomban?

Figyelt kérdés
A háziorvos àltal elrendelt, ingyenes tesztre gondolok, amit a mentőàllomàson végeznek. A fizetős normàlisan működik, az tényleg max kellemetlen kategória, de ez amit ma éltünk àt, ok nélküli kínzàs volt, nem tesztelés. Először csinálnak gyors tesztet, mindkét orrlyukba egymás után agyig tolta fel a pàlcàt, és csomó ideig forgatta. Majd várakozni kellett kinnt, és kb negyed óra múlva újra behivtak, ha pozitív lett a teszt mehet haza az ember, ha negatív, akkor ismétlés. Szintén mindkét orrlyukban matatàs, nagyon sokáig, nagyon fájdalmas módon. Ez reggel volt, azóta közepesen erős nem múló fejfàjàsom van, az orrom is fáj belül. Amikor kifizettem a 19 ezret normálisan csinàltàk a tesztet, és kutya bajom nem volt utánna. Erre megy ki a dolog? Ha nem fizet az ember úgy megkínozzàk hogy abba betegszik bele ha eddig nem is volt baja?
2021. dec. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Az én városomban is ugyanilyen az ingyenes tesztelés. Szerintem már bele vannak fáradva a dologba és amiatt ilyen a munkamorál. Ez az eü minden területére igaz sajnos, mely tb finanszírozott ellátás.
2021. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol ez van. Ez a különbség az állami és a magán ellátás között. Ugyanez van a nőgyógyásznál is.
2021. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a covid az orrunk hátsó részében bujkál, tehát minél jobban benyomják a pálcát, annál pontosabb lesz a teszt. Én hetente csináltatok dolgozói szűrést, mert covidosokkal dolgozom és mindig fájdalmas ahogy a kollégám leveszi, de tudom hogy nem kínozni vagy kiszúrni akar velem. Van, hogy az orrom is vérzik kicsit.

Ezzel jár. Felnőtt emberek vagyunk, táncsak kibírjuk.

2021. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!