Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nagyon fáj a fülem, hova...

Ha nagyon fáj a fülem, hova menjek?

Figyelt kérdés
Mindjárt megdoglok annyira fáj, nem bírom ki így az estét, hova tudnék menni?

2021. dec. 23. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Surgossegire
2021. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most csak a sürgősségi van.
2021. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sürgősségi
2021. dec. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vótá?

Jobban vagy?

2021. dec. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vótam, megint teljesen feleslegesen. A sürgősségin nem fogadtak, az ügyeletes orvosnál nem volt semmi cucc, amivel megvizsgálhatott volna. Egy másik város ügyeletese adott kelletlenül egy fülcseppet. De a kedvenc mondatom az volt tőle. Amikor nagyon belenyillalt a fülembe a fájdalom akkor muszáj az az oldali szemem így becsukni, és kicsit grimaszoltam. És így mondja, maga tikkel. Mondom nem, csak mikor belenyillal a fájdalom, akkor így reagálok.

Felrantotta a két szemöldökét, és láttam rajta, hogy nem hiszi el, mondta, hogy jól van neki mindegy.


A fülcsepp után egyébként már nem fáj, mondjuk hallani még nem hallok rá rendesen , de majd elmegyek magánba, mert még aznap reggel mikor kiirtam munkanap volt, hívtam a fül orr gégészetet, mondták januárra van időpont.

2021. dec. 24. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan nem lesz érdemes elmenni sehova, ha valami bajod van. Én vidéken élek egy kisebb városban, az ügyeleten nincsenek megfelelő eszközök, az orvos szarik bele, amúgy is van már vagy 80 éves. Sürgősségiről meg elküldenek fülfájás miatt (csak nem tudom, hogy minek dolgoznak ott, mert nem mindig vannak sokan páciensek, aztán csak beszélgetnek a dolgozók ráértükben). Egy ilyen gyulladásos állapot lehet veszélyes is, mert közel van az agyhoz. Megdögölni van jogod csendben otthon, vagy magánrendelésre elmenni. A rabok nagyobb, gyorsabb ellátást kapnak, mint a kinti emberek. Ha egy rabnak valami baja van, viszik szinte azonnal orvoshoz.
2021. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abszolút, én a TB helyett simán fizetnék inkább egy magánbiztosítónak. Annyi ilyen történetem van, ACL szakadásra semmilyen diagnosztikat nem írtak fel, fastum gél borogatás, aztán úgy 3 hét után magánban mondták el, hogy ja keresztszalagszakadás.
2021. dec. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!