Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy fizikoterápiás-kezeléssoro...

Egy fizikoterápiás-kezeléssorozat hány alkalom szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sportsérülés. A derekam fáj jobb oldalt, főleg amikor leülök vagy felállok. Enyhén a jobb térdem is.

Valszeg sok gyaloglás.


Amiatt lenne fontos, hogy tudjam milyen egészségbiztosítást kössek január 1-gyel. (Külföldön élek és itt lehet a fizikora biztosítást kötni)


Sajnos csak januárban tud fogadni a terapeuta és hiába kérdeztem nem tudott becslést se mondani hány alkalom.



2021. dec. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
HOnnan tudjuk, hogy "külföldön" mi a szokás...???
2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a terapeuta sem tudja megmondani, akkor szerinted mi honnan tudnánk? Sérülés és egyénfüggő. Van amikor elég pár hét, és van amikor több hónapra van szükség.
2021. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy hány alkalom, majd a vizsgálat után kiderül. Itthon nekem több, mint 10 éve 15 alkalommal kellett mennem. Ebben volt gyógytorna, gyógyfürdő, valami ultrahangos kezelés, és masszázs.

Nem tudom mit tartalmaz nálatok az a biztosítási csomag, de nézd át alaposan, mert lehet, hogy egyféle kezelés nem lesz elég.

2021. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!