Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszprém megyében tudtok jó...

Veszprém megyében tudtok jó privát fül-orr-gégészt, aki alaposan kivizsgál, és tényleg foglalkozik a panaszaimmal?

Figyelt kérdés
A körzetis orvosom csak belenézett a fülembe, nem látott semmit, és le is pattintott, hogy ő nem lát problémát… Enyhe nyomást érzek a fülemben, tompább a hallásom, és pattogást hallok amikor nyelek vagy ásítok, hónapok óta.

2022. jan. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Gáti Istvánt ajánlom, ő profi. Nekem hosszú évek óta húzódó problémámat oldotta meg, amivel x.db orvos nem tudott mit kezdeni. Azóta is áldom érte. Nagyon sok jót hallottam róla másoktól is, az ország több pontjáról jönnek hozzá. Veszprémben van magánrendelése, úgy tudom, máshol is rendel, talán Almádiban, de Veszprémben mindenképpen.
2022. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, utánanézek, és elmegyek hozzá.
2022. jan. 7. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!