Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová mehetnék pszichológushoz\...

Hová mehetnék pszichológushoz\pszichiáterhez ha csak havi 100 ezer forintot keresek?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal vagyok, de anyagi gondjaim vannak, és nincs pénzem 5000 forintos óradíjat fizetni maszek agyturkásznak. A TB-seknél pedig attól tartok, nem vesznek komolyan és nem tudnak segíteni (lásd: magán vs. állami fogorvosos kérdés).

Ráadásul határmenti, vidéki faluban élek. Milyen lehetőségem van? Segítség kell.


2022. jan. 12. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pénz nélkül nincs lehetőséged, így szűrik ki a szegényeket, hogy ne szaporodjanak.
2022. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem ilyen idióták sem fognak szaporodni, mint te.
2022. jan. 12. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalatom van az itteni tb-s ellátással. Sokszor van ám az, hogy befejezi vki a tb-s ellátást, és fogad még egy -két kliens magánban. Szóval abszolut van átfedés a tb-s és a magánpszichologusok között.

A területileg illetekes pszichiatriai gondozóban vagy kórházban tudsz idopontot kérni.

2022. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as.


Háziorvostól nem is kell beutaló?

2022. jan. 12. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam, oda nem kellett. Időpontot viszont kellett kérni. De azért ennek a beutaló dolognak nézz utána a biztonság kedvéért, hogy nálatok hogy van.
2022. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 ezerért szerintem nincs is terápia.

nem kell beutaló, csak időpont.

de sajnos keveset foglalkoznak az emberrel.

pszichológushoz meg csak pszichiáter adhat beutalót.

2022. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánanézek
2022. jan. 13. 06:24
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
En pszichologus vagyok. 5000 ftert nincs ellatas sehol. Esetleg van levelezo pszichologus, egy levelvaltas altalaban 6-7 ezer korul mozog. A tb ellatas az ugye ingyenes, vagyis a tb fedezi. Ajánlom inkább hogy vasarolj önsegítő pszichológiai könyveket, több is tartalmaz gyakorlatokat, kérdőíveket, munkafüzetet. Csináld szorgosan es el fog juttatni teged a problemad megoldasahoz.
2022. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már kiolvastam rengeteget, a fele könyvespolcom csak ilyen könyvekből áll. Valóban segítettek is sokat a könyvek, de hosszú távon nem váltak be. Nagyon mélyponton vagyok perpill, és nagyon fontos lenne egy jó szakember, mert félek, nem találom meg egyedül a kiutat. Úgy érzem, az idő is ellenem dolgozik.
2022. jan. 15. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!