Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent az, hogy a védettsé...

Mit jelent az, hogy a védettségi kártyát oltási kártyára cserélik? Nem ér semmit az ellenanyag teszt?

Figyelt kérdés

Az ellenanyag, amit a szervezetünk gyárt, az sokkal jobb, természetesebb, biztosabb, mint a mesterséges oltás. Nem szeretném beoltatni magamat, hanem ellenanyag tesztet akartam csináltatni mert 2x is voltam koronás. Tényleg nincs ez mögött semmi?

Csak a pénz? Hogy sokat kapnak azok, akik oltanak?

Szerintem ez elég para helyzet, hogy a betegség elleni oltás akkor is szükséges, ha már bizonyítottan van bennünk ellenanyag, mert átmentünk magán a betegségen... Minek beadni mégegyszer, főleg, hogy az államnak is pénzbe kerül. Egyszerűen nem tudom feldolgozni.



2022. jan. 15. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Azzal magyarázzák, hogy az oltás nyújtotta védettség erősebb. Amúgy nem kell túl sok helyre a védettségi, én nyár óta nem használtam.
2022. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Az IMF vezérigazgatója egy videóban: [link]
2022. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Azzal tudlak vígasztalni, hogy nemsokára megszűnik az összes szenvedés a földön. Persze ezt nem az orvostudománytól várhatjuk. Nehéz talán elfogadni, hogy az emberi uralmat másnak kell felváltania!
2022. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég necces kérdés. Két szélsőséges példát írok: egyik kollégám 2020-ban volt covidos, utána kapott 2 szputnyikot és november végén 1 janssent, most ujra covidos és elég rosszul van.


Én effektíve veszélyetetett vagyok tüdőbetegség miatt, ami már évek óta nem okoz panaszt, 3x vagyok pfizerrel oltva, a nátha is elkerül évek óta, influenzás sose voltam és igazából covidos sem, pedig karácsony előtt 3 nappal egész nap olyan kollégaval voltam, akiről kiderult a két ünnep között, hogy covidos.


Úgyhogy szerintem erre senki nem fog tudni válaszolni, hogy oltás ide természetes védettség oda, ki meghal/megbetegszik más meg nem.


Aztán van olyan is, hogy először könnyen atvészelni, de másodjára már intenzívre kerül.

(mindhárom esetben 30 alattiakrol van szó egyébként)


Teljesen kiszámíthatatlan, hogy ki mire, hogyan fog reagálni. Viszont az is biztos, hogy ez a covid teljesen más, mint azok a vírusok/baktériumok amik ellen beoltottak gyerekkorunkban. Beoltanak mmr-di-per-te ellen, soha el sem fogod kapni, mert vedopajzsot kapsz az oltassal. Covidon meg hiába esel át/kapsz oltást kis százalékban meghalhatsz, intenzívre kerülsz ugyan úgy, mint mondjuk olyan aki nem rendelkezik védettséggel. Itt csak a szerencsen múlik minden, hogy az immunrendszer hogyan reagál.

2022. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jót jelent és lesz ez még rosszabb is, sajnos!
2022. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert sokan kifejezetten erre játszanak. Hogy oltás helyett letudják fertőzéssel. Vagy. hogy aztán arra hivatkoznak évekig.
2022. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi az, hogy arra "játszanak"? miről beszélsz, utolsó?
2022. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Megfertőztetik magukat, avagy szarnak mindenre.
2022. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Scream85 ***** válasza:

Én nyáron felvettem 2 Pfizert, jobbára a kártya miatt, bár azóta sem használtam sehol.

Több oltást biztos nem veszek fel, max ha annyira le lesznek korlátozva az emberek hogy még tömegközlekedésre, élelmiszerboltba is kérni fogják....bár reméljük oda nem fogunk eljutni.

Amúgy eddig azt hangoztatták az elején hogy az átesettség ad nagyobb védelmet, most meg már az oltás....persze, valahogy el kell használni a raktári készleteket :D

2022. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
A tesztet ingyen kellene biztosítani, attól pedig cidrizik dicső vezérünk. Inkább kidobják a lejárt szavidejű teszteket is., amit ki tudja, meddig őrizgettek.
2022. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!