Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bőr és nemibeteg gondozó kell...

Bőr és nemibeteg gondozó kell menni ha száraz a makkom és van rajta egy piros folt?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve van rajta a folt... Nem volt sosem különösebb baja. De egy antibiotikumkúra után gombás fertőzésem lett és kanestennel kezeltem a makkomon. Nos azóta teljesen száraz és olajat használok, hogy helyettesítse a természetes "olajozást"

Lehet STD-szűrést kérni?


Szeretnék STD szűrést is csináltatni, mert szokott fájni a húgycsövem is de ez betudható a múló prosztatagyulladásomnak.

Sosem szexeltem óvszer nélkül max 1-2 orális a barátnőmmel, úgyhogy nem értem miért van.

Baromir afáj a húgycsövem minden síkosítótól vagy krémtől, ami a makkomat éri.

Ezzel bőr és nemibeteg gondozóba kell menni?

Mert az urológus mindig csak gombának tudjs be az ilyesmit, pedig ez 100%-ra nem az.



2022. jan. 16. 09:05
 1/1 Contefleur ***** válasza:
100%
Keress egy olyan orvost, aki komolyan veszi a problémádat. És igen, bőr és nemibeteg gondozóba kell menned. Kitartást :)
2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!