Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalat? Levettek a covid...

Tapasztalat? Levettek a covid gyorsmintát (01.12.-én). 17.-e van, még mindig a PCR tesztre várok. Eeszt-m is van. Eredmény semmi. Volt már hasonló hosszú várakozási idó valakinél? Mennyit kell várni még?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne már, a PCR teszteket betiltották, nem? Alkalmatlanok a fertőzés megállapítására, mindig is az volt, csak ezt eddig a konteonak tartották, de most már állítólag tényleg beismerték.
2022. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs. Lehet keverem. Van egy gyorst teszt, es ha az negativ akkor jön még egy, amit utana visznek laborba. Asszem az a PCR. szóval ha az, nem tiltottak be, arra varok immáron 5 napja. Most felhivtam a covid tudakozót, erre a nő, hogy most mitcsinaljon? Várni kell. Vicc. Jó paraszt volt. Mennyit varjak még😒?
2022. jan. 17. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem tudom honnan veszed ezt, de kérdező sajnos van esély rá, hogy elkeverték, nekem már 1 hónapja nem jött meg. Elvileg ameddig nincs eredmény és nem telt le a mintavételtől számított 10 nap addig otthon kell maradni, hívtam mindenféle számot, senki nem tudott mondani semmit hogy mi van a PCR-ommal.
2022. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy ez már itt is be van tiltva, nem csak az USA ban, nem jól tudom?


After December 31, 2021, CDC will withdraw the request to the U.S. Food and Drug Administration (FDA) for Emergency Use Authorization (EUA) of the CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, the assay first introduced in February 2020 for detection of SARS-CoV-2 only. CDC is providing this advance notice for clinical laboratories to have adequate time to select and implement one of the many FDA-authorized alternatives.


[link]

2022. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, nemtudod jól, nalunk Mo.-n nincs betiltva.


Utolsó előtti. Igen basszus elhagytak, vagy eltűnt vgy fene se tudja hova lett, így a haziorvos most újat rendel

, 1-2 nap es újra jönnek.

2022. jan. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!