Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eddig egy gyemerkorvoshoz...

Eddig egy gyemerkorvoshoz jártam, ahová hivatalosan is tartozom, de októberben betöltöttem a 18-at. Mit kell ilyenkor csinálnom?

Figyelt kérdés
a gyermekorvos 18éves korig vizsgál mit kell tennem? mondogattak nekem mindenfélét, de nemtom. be kell mennem kikérnem a kartonomat és más dokihoz bevinni? vagy ez az egész már számítógépen keresztül történik és nem kell hurcolásznom semmit? ha igen mikor intézzem ezt? akkor ha beteg vagyok, vagy ezt minél hamarabb kéne?..:S
2008. dec. 15. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Szia! Felkeresel egy neked szimpatikus orvost bemész most jársz nála először át szeretnél jelentkezni kapsz egy lapot amit vissza kell vinned a gyerekorvosodnak onnantól a többit elintézik.
2008. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. dec. 15. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még ennyit sem kellett csinálnom. Elmentem az új dokihoz, hogy ide szeretnék járni, rábólintottak, és átkérték számítógépen az adataimat a gyerekorvosomtól.
2008. dec. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!