Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beadják nekem a covid vakcinát...

Beadják nekem a covid vakcinát ha azt a felelősségvállalós nyilatkozatot nem írom alá hozzá?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván nem, már, ha nem írja alá neked az, aki helyetted rendelkezhet. Amennyiben korlátozottan vagy cselekvőképes..
2022. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy eljön az a szintje a terrornak.
2022. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Semmilyen felelősségvállalásos nyilatkozatot nem íratnak alá…

Amit ki kell tölteni az egy adatlap, amin a kórelőzményekről kérdeznek, felelősségvàllalásról nincs benne szó…

2022. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Hozzájárulási nyilatkozatnak hívják.
2022. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Egyik baratomnak ugy adtak be, hogy o nem irt ala semmit, helyette tettek x-et a lapra. Korhazi kezelesre van szuksege mar tobb, mint fel eve es novemberben azt mondtak neki, hogy ha nem adatja be, akkor abbahagyjak a kezelest. En sajnos csak most tudtam meg ezt, 2 honap utan.
2022. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Éssss már meg is érkezett az első akinek van egy ismerőse, akinek a barátja, aki ismer valakit aki látta már hogy hallja a másik...


Ha csak a gyakoris ilyen ismerősöket összeszámoljuk, már akkor csak Mo-n pármillióan haldokolnak a covid oltástól :) És érdekes, mindenki ismerőse itt tobzódik a gyakorin.

2022. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok tényleg így hívják :D
2022. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

#8:

Ne izgulj a 0%-odon, már ide is beszivárogtak az antivaxer gyökerek, és az egyetlen elfogadható válasz, hogy ne oltass, mert mindenki belehal, még az összes ismerősének a macskája is...

2022. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
7 mi a baj azzal, ha az egyik legjobb baratomrol van szo? Azt banod, hogy nem en szorulok ilyen kezelesre? Csak a szemelyes tapasztalat szamit, a tobbi mind kitalacio szerinted?
2022. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!