Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beteg vagyok, de már nem...

Cybee kérdése:

Beteg vagyok, de már nem fogad a gyerekorvos, hogy szerezzek igazolást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég lettem 18, és most tudtam meg, hogy januártól a gyermekorvosom nem fogad többet 18 éveseket, pedig most nagyon kéne, mert igazolásra van szükségem.


Gyakorlati iskolába járok (1 hét meló 1 hét suli) és pénteken a főnököm hazaküldött, mert köhögtem, és azt mondta hétvégén se menjek be.

Ma iskolába se mentem, mert nagyon rosszul vagyok, és ugye ma tudtam meg, hogy az orvosom nem hajlandó fogadni, és nem is ad igazolást/táppénzes papírt hétvégére. Mondta jelentkezzek át felnőttdokihoz.


Mit kéne csinálnom? Meg pontosan hogy működnek ezek? Lehet hülye vagyok, de még most se értem.



2022. febr. 7. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem töltöd a 19-et, fogadnia kéne, szóval ez tuti hogy nem korrekt a részéről.

Lakóhelyed (állandó lakcímed) alapján tartozol valamelyik felnőtt háziorvosi körzetbe, keress rá a neten ki ott a doki. Írsz neki egy e-mailt hogy oda tartozol területileg és be szeretnél jelentkezni.

2022. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia Anon1, igen, sokan panaszkodtak már erre a doktornőre, elég furán intézi a dolgokat.


És igen köszönöm, anyukám elvileg holnap elviszi a kartonomat nekik :)


Csak azt nem tudom, hogy az igazolást így kiadják nekem?

2022. febr. 7. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kartont nem nektek kell átvinni. Neked csak át kell jelentkezned írásban a másik dokihoz, a kartont ők elintézik egymás közt. Írj neki e-mailt vagy hívd fel, ne csörtessetek be időpont nélkül.
2022. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!