Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolába máshol is van ilyen...

Iskolába máshol is van ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma egy beutaló val jött haza a fiam hogy vigyem el a futyije miatt orvoshoz.
2022. febr. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem jellemző, a gyerekorvosnál kiderül a fitymaszűkület. Már ha ti nem veszitek észre..
2022. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
persze, állandóan a gyerekek kukiját kukkolják
2022. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a gyerekorvos vagy nem látta a gyereket, vagy nem figyelt oda, vagy a szülö nem foglalkozott a dologgal eddig

Az iskolaorvosnál VAN ilyen vizsgálat, és ezek szerint értelme is van, mert ezt idöben kell rendezni.

2022. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Az iskolai vizsgálatot a törvény irja elő,és nem az orvosok hobbija .

Ebbe a fiúk nemi szerveink vizsgálta is bele tartozik.

Az más kérdés ,hogy itt a gyakon hogy ítélik meg .

Azt is károsnak tartom,hogy arra búzditják itt a fiatalokat,hogy ezt tagadják meg. Na most az is lehet,hogy a fiacskád is megtagadta ezt.

A másik ami biztos Te is elmulasztottad megnézni ,hogy rendben van e neki.Ez viszont a szülők kötelessége is .

2022. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
2-es: NEM állandóan, hanem az éves vizsgálat során. A nemiszervek ugyanis egészségügyi szempontból nem különböznek az egyéb testrészektöl, azokat is kell ellenörizni, hogy minden rendben van-e velük.
2022. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtam róla de azt mondtak ez ráér meg
2022. febr. 7. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én itthon metszettem meg a fiamnak anno. Bár én egészségügyis dolgozó vagyok. Egy picike vágás, fertőtlenítés, ennyi.
2022. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!