Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha csak az egyik oldalon...

Ha csak az egyik oldalon romlik a hallásom érdemes hallókészüléket hordani?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Elobb audiologiara erdemes menni, ott majd tajekoztatnak.
2022. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott derült ki, h tényleg hallásromlásom van.
2022. febr. 11. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mi a kerdes? Jo neked hogy csak fel fuledre hallasz rendesen? Ha igen, nem kell keszulek. Ha nem, akkor kell.
2022. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előszöris nem mindegy hogy csak egy oldalon rossz és a másik oldalon tökéletes, VAGY mindkét oldalon van hallásvesztést csak az egyik oldalon rosszabb.

És érdemesnek akkor érdemes egyáltalán hordani ha téged ez már nagyon zavar.


Engem is érdekel mert nem akartam mindkét fülembe ha nem muszály, de nekem egyik oldalon se túl jó a hallásom, egyik oldalon rosszabb.

De azt olvasom hogy ha egyik oldalon se tökéletes de az egyik oldalon rosszabb akkor akkor mindkét oldalra kell. Be lehet állítani a készüléket hogy milyen érzékeny legyen.

Van olyan higy az egyik oldalon tökéletes a hallás, ezt SSD-nek hivják. Erre is létezik készülék de nem ugyanaz mint ami akkor kell amikor mindkét oldalon probléma van.


[link]


[link]

2022. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyik oldalon tökéletes a hallás, a másikon nem, - én úgy tudom - hogy akkor a BAHA jelenthet megoldást, olvass utána.
2022. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!